Naše společnost Družstevní závody Dražice-strojírna s.r.o. využila příležitosti získat do svého portfolia cenově dostupná tepelná čerpadla Argoclima vyráběná v Itálii v energetické třídě A++.

Obě společnosti jsou členem skupiny NIBE, a proto tato mezinárodní kooperace přináší benefit na obou stranách a vytváří potenciál spolupráce i do budoucna.

Tepelná čerpadla jsou v provedení monoblok, tedy napojení na potrubí s topnou vodou, kde není třeba součinnost chladírenského technika. V tepelném čerpadle je již zabudované oběhové čerpadlo, čímž je instalace tepelného čerpadla rychlejší. Díky vlastnímu regulátoru tepelného čerpadla jsme vylepšili řízení samotného tepelného čerpadla s přívětivým uživatelským rozhraním a dotykovým ovládáním. Regulátor tepelného čerpadla je integrován do vnitřního hydromodulu, kde je integrovaný pomocný elektrokotel a tím se potřebná instalační doba zkrátí na minimum.

Hlavním cílem prodeje tepelných čerpadel Argo je oslovit i cílovou skupinu zákazníků orientovanou na levnější segment tepelných čerpadel. Díky jasnému evropskému původu, technické i servisní podpoře a rychlé dostupnosti náhradních dílů věříme ve velmi úspěšný vstup na tuzemský trh tepelných čerpadel. Zejména jako vhodné tepelné čerpadlo pro kotlíkové dotace.

Italský výrobce tepelných Argoclima čerpadel s dlouholetou tradicí vývoje a výroby tepelných čerpadel je zárukou kvalitního zpracování, použitím prvotřídních komponent a výparníkem vyrobeným ve vlastním výrobním závodě. Společnost Argoclima byla založená v roce 1929 a dnes s obratem přes 100 mil. EUR je významným italským výrobcem.

 

argo tepelná čerpadla